K9 Competition Aloe Vera šampoon

on looduslik, pehmetoimeline ja ökonoomne toode. See omab rahustavat toimet tundlikule nahale ja peanahale ning ei põhjusta nahaärritust. Šampoon toidab nahka, tagab täiusliku niiskustasakaalu ning karvkatte optimaalse kvaliteedi. Toode aitab eemaldada pusasid ja aitab karvkattel kiiremini kuivada. See sobib kõikidele lemmikloomadele, karvatüüpidele, tõugudele ning ka kutsikatele. Sobib ühtviisi hästi nii näituseks valmistumiseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks.

300 ml 11.-
2,7 l     54.-
5,7 l     88.-

K9 Competition Strip Off šampoon

on sügavpuhasta  šampoon, mis eemaldab karvkattesse kogunenud mustuse ja jäägid! See sügavpuhastav šampoon eemaldab õrnalt  kogunenud mustuse, rasva ja saastained, mis panevad teevad karva raskeks ega lase sel pesujärgselt kohevaks jääda.

300 ml 11.-
2,7 l     49.50
5,7 l     82.50

K9 Competition Crisp Texture  šampoon

on mõeldud traat- ja kareda karvkattega tõugudele. Toetab naturaalset karget tekstuuri ja lisab mahtu. Tugevdab loomulikku värvitooni ja läiget.  Sobib ühtviisi nii näituseks valmistumiseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Ei kahjusta karva, sisaldab aloe verat , mis rahustab nahka ja annab karvale värske lõhna. Võib lahjendada kuni 1:18.

300 ml 11.-
2,7 l     56.-
5,7 l     93.50

K9 Competition Aloe Vera palsam

on ökonoomne ja tugeva karva hooldava toimega toode. See annab kasukale ilusa läike, muudab kasuka lahtikammimise lihtsamaks ning on antistaatiliste omadustega. See optimeerib karvkatte mahtu ja niiskustasakaalu. Toode aitab säästa aega, kuna selle kasutamisel on kasukat lihtsam töödelda ning see kuivab kiiremini. Sobib ühtviisi hästi nii näituseks valmistumiseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks.

300 ml 11.-
2,7 l     56.-
5,7 l     93.50

K9 Competition Aloe Vera Nano Mist viimistlusvahend
on tugeva antistaatilise ning kammimist lihtsustava toimega viimistlusvahend, mida ei loputata karvast välja. See on kergelt toitva efektiga, tugevdab karva ning annab sellele loomuliku läike ning tagab kauakestva niiskustasakaalu. Muudab kasuka kammimise lihtsamaks, annab karvale mahtu ja struktuuri. Sel on pusade- ja kulumisvastane toime; toode muudab karvkatte hooldamise lihtsamaks.

250 ml 12.-
2,7 l     54.-
5,7 l     87.- 

K9 Competition Crisp Mist Texturizer Spray

on viimistlusvahend, mis annab rohkem tugevust ja tekstuuri karvkattele, mis vajab tugevamat mahtu ja tunnet. Lihtsalt pihusta ja harja või kuivata fööniga. Crisp Mist on antistaatiline, muudab kasuka kammimise lihtsamaks, niisutav ja kaitseb karva. Toob välja loomuliku sära. Toode ei sisalda alkoholi.

300 ml 12.-
2,7 l     53.-
5,7 l     91.-

K9 Competition Silk Shine
THE  BIS MAKER!

Annab kõigile karva- ja kasukatüüpidele suurepärase sära ja läike. Aitab ära hoida pusade teket, karvaotste lõhenemist ja staatilist elektrit. Pihustage pisut toodet pihupesadesse ja libistage kätega üle kasuka. Mõnest tilgast piisab täiesti! Ka kuiv ja tuhmunud karv saab imelise läike ja muutub siidiseks. Ideaalne viimistlustoode näituse koertele!!

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks ja aja säästmiseks kasutage koos kõigi teiste laialdast tunnustust leidnud K9 COMPETITION sarja toodetega.

30 ml 14.-
100 ml 35.-

K9 Competition Coat Cure

Võimas Vitamin/Protein/Keratin Complex tõstab niiskustaset ning parandab t õ husalt karva, mis on vajalik just rikutud ning kurnatud karvale.

K9 Intensive Coat Cure tagab sileda, kergesti hooldatava ja taielikult transformeerunud karva, millel on luksuslik laige. 

Yli rikas, sygavalt toitev mask niisutab intensiivselt, lisades samal ajal kotrolli ning parandades yli orna ja kuiva karva. Mojub koheselt pusadele, lisab kammitavust ning kaitseb karva murdumise eest. 

Aloe Vera, B5 vitamin, nisu proteiin and keratiin siluvad karva pealt ning tugevdavad seest poolt. Karva tekstuur muutub oluliselt paremini kasitletavaks, saravamaks ning varv kirkamaks. Voib kasutada nii regulaarseks kasutamiseks voi intensiivse hoolusena. 

Peale shampooniga pesemist maari mask ratikukuiva karva ja kammi labi. Jata - minutiks toimima, seejarel loputa sooja veega. 

500 g 35.-

2 l      102.-

Keratine + shampoon, palsam ja sprei

Keratine+ on innovaatiline ultra-taastav segu keratiinist ja D-Pantenoolist, mis muudab 

karva imeliselt terveks, siledaks ja säravaks. 

Ideaalne kõikidele karvatüüpidele.

Ravib ulatuslikult kahjustunud karva, taastab karvatüve, tõstab karva vastupidavust ja elastsust. Eemaldab staatilise elektri ja lühendab kuivatusaega. 

Ideaalne väga kuivale ning kahjustunud, raskesti hooldatavale karvale.


Shampoon:     Palsam:                 Spray:
300 ml 13.-     300 ml 13.-             250 ml 14.-
2,7 l     62.-     2,7 l     64.-             2,7 l     60.50
5,9 l     101.-    5,7 l    104.50        5,7 l     101.-