Müügile on jõudnud uued imelised K9 Keratine+ sarja shampoon, palsam ja sprei

Keratine+ on innovaatiline ultra-taastav segu keratiinist ja D-Pantenoolist, mis muudab 

karva imeliselt terveks, siledaks ja säravaks. 

Ideaalne kõikidele karvatüüpidele.

Ravib ulatuslikult kahjustunud karva, taastab karvatüve, tõstab karva vastupidavust ja elastsust. Eemaldab staatilise elektri ja lühendab kuivatusaega. 

Ideaalne väga kuivale ning kahjustunud, raskesti hooldatavale karvale.

Oleme kõik kolm toodet salongis proovile pannud ning tulemused on lihtsalt fantastilised! Samuti kiidavad kliendid, märkides ära, et koera karv oli kaunis ja värske veel isegi kaks nädalat peale hooldust!

Väikeste koerte käitumisprobleemid

Sageli näeme just väikeseid koeri meie jaoks ebameeldival viisil käitumas.  Enamasti on väikeste koerte mureks nii inimese suhtumine neisse kui ka nende koerte väike kehamass, mille tõttu on  mitmete olukordade lahendamine keerukam.


Väikeste koerte käitumisprobleemide peamised põhjused:

* Koera vajaduste ignoreerimine. 

Osad minikoerte tõud on tänapäeval väga populaarsed. Tihti juhtub, et neid ehitakse kristallidega, lipsukestega ning rõivastatakse ka siis kui ilmastikutingimused seda ei eelda. Koer on loom. Isegi siis kui ta on väga väike. Loomad ei anna hinnanguid üksteise välimusele ning ehtimine ei tee nende tuju ja enesetunnet paremaks. See on inimeste maailm,  mis on koerale peale sunnitud.  

Sageli jäävad asendustegevuste taustal rahuldamata koera tegelikud vajadused.   Probleemseimateks on neist vähene liikumine ning puudulik distsipliin. Stabiilne maastikul liikumine aitab koeral maandada füüsilist energiat ning kindlad piirid (distsipliin) annavad koerale turvatunde, sest sellisel juhul ta saab olla kindel selles, mida ta teeb (mis on keelatud ja mis on lubatud).

PS.Tuleb veel teadvustada, et sarnane tegevus (koerte inimesestamine - värvimine, ehtimine jms) kujundab teiste inimeste (eriti laste) hoiakuid koera suhtes. Iga koera omanik, kes tarbetult oma koera ehib, panustab ühiskonnas levivale väärarusaamale koerast kui loomast ja tema vajadustest.


*Ohuolukorras võtame sülle. 

Väikest koera on ohuolukorras väga lihtne sülle võtta. Kui tegemist on kriitilise olukorraga (nt.teise koera rünnak), on taoline lahendus efektiivne ja õigustatud. Väga tihti kasutatakse taolist olukorra lahendust aga liiga kergekäeliselt selle asemel, et koera maas olles ümbritsevaga toime tulema õpetada. Sülle võtmine on lihtne. Koer aga saab pidevalt tagasisidet, et maailm ongi ebaturvaline koht. Lõpuks ei tunnegi koer ennast maas enam turvaliselt ning ei oskagi maas olles ka lihtsates situatsioonides käituda.


*Väikeste koerte jaoks ongi ümbritsev maailm suur. 

Koerte omanikud peavad meeles pidama fakti, et väiksekasvuliste koerte jaoks on enamus ümbritsevaid asju suuremad kui nad  ise, 

mistõttu nende sotsialiseerimisprotsess võibki vaevalisem olla. Näiteks tormaka kehakeelega keskmist kasvu inimene on väikse koera jaoks ilmselgelt hirmutavam kui suure koera jaoks. 

Lisaks on ka suurem osa teistest koertest neist  palju suuremad. Isegi kui suur koer on sõbralik, võib ta ka tahtmatult väikesele mänguhoos liiga teha ning väike koer võib traumaatilise kogemuse saada.

Mini tõugude väikese kasvu tõttu tuleb koera omanikul kogu keskkonna turvalisuse peale erilist tähelepanu pöörata. Tõenäoliselt tuleb ka keskmisest rohkem vaeva näha koerale õpetamisel, et maailm on turvaline ja meeldiv koht hoolimata sellest, et enamus asju on 

suuremad kui koer ise.


*Müüt, et väikest koera ei pea õpetama. 

Ilmselt kõige levinum põhjus nende koerte mitteõpetamisel peitub selles, et väike koer ei suuda ebameeldivalt käitudes palju kahju teha 

(loe: enda koolitamist nõuda). Nende hääl ei  ole haukudes nii vali, inimese najale hüppamine ei ole nii ebameeldiv ja ka hammustamine ei lõppe nii rängalt kui  suure koera puhul.  Väike koer on samasugune koer kui iga teine ja tema vajadused on ka samad nagu ülejäänutel. 

Koerad vajavad kindlaid selgeid igapäevaseid reegleid. Reeglite puudumine tekitab koerale stressi, sest ta ei saa olla kindel selles, millist käitumist temalt oodatakse.


Soovitused väikeste koerte omanikele:


*Kindel juhtimine. Koer vajab kindlustustunnet. 

Seda suudab pakkuda vaid tema omanik. Ei saa jätta koera üksi hakkama saama erinevate (inimeste) maailma nähtustega kohanemisel. 

Ta ei tule sellega sageli iseseisvalt toime. Koera omanik peab vajadusel koera aitama. 

Inimesepoolne kindel juhtimine annab koerale kindlustunde, et tema ei pea keerulistes olukordades ise otsuseid vastu võtma.


*Turvaline keskkond. 

Tuleb jälgida, et keskkond, kus koer viibib oleks turvaline. Väiksed koerad on armsad. Väga tihti tekitavad nad võõrastes inimestes ülevoolavaid tundeid. Koera omanik peaks suutma oma koera pealetükkivate inimeste eest kaitsta, kui see koerale ebameeldiv on.


*Inimeste käitumise kontroll. 

Kui võõrad inimesed ennast väiksele koerale tutvustavad, siis parem on kui nad kükitavad või teevad ennast muul viisil veidi väiksemaks. Parem on kui koer saab võõrale inimesele ise esimesena läheneda. Selliselt saab koer omas tempos kohaneda ning võõras tundub turvalisem.


*Inimeste emotsioonide kontroll. 

Koeraga suhtlemisel tasuks inimesel iseennast jälgida.  Tasuks vältida tormakat kehakeelt. Nagu eelpool mainitud, keskmist kasvu inimese tormakad liigutused on väikse koera jaoks palju intensiivsemad kui suure koera jaoks.  Ka liigne emotsionaalsus võib väikse koera jaoks olla hirmutav isegi siis kui inimene seisab füüsiliselt paigal.


Autor:  Kati Ernits 


www.koertekoolitus.eu

Koerte päevahoid

Armsad sõbrad! 

Nüüdsest on avatud ka koerte päevahoid, 9.00-18.30.

Kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik eelnev registreerimine. 


Tuues koera päevahoidu, palume kindlasti kaasa võtta kehtiv vaktsineerimist tõendav dokument (parvoviirus, marutaud, koertekatk). Arusaadavatel põhjustel ei saa me päevahoidu vastu võtta haigeid (sh kirbud ja sooleparasiidid), indlevaid, silmnähtavaid tiineid ning kehtiva vaktsineerimispassita koeri. 

Päevahoiu tasu on 10 € / päev .

NB! Juhime tähelepanu sellele, et päevahoiu eritasu (6 € / tund)  rakendub neile salongi külastavatele koertele, kellele õigeaegselt järele ei tulda. 


Muudatused hinnakirjas

Armsad salongi külastajad, juhime teie tähelepanu hinnakirjas toimunud muudatusele. 
Tutvu uuenenud hinnakirjaga: Teenused
Hinnakiri jõustub 1.september 2014


Varsti müügil suur valik põnevaid mänguasju koertele!

Müügil kõrgekvaliteedilised K9 Competition karvahooldustooted!

Rohkem informatsiooni leiate siit :  K9 Competition

Salongi külastajaid tervitavad vaaraokoerad Zonda ning Cyrus

Salongil uus assistent

Meil on suur rõõm teatada, et meie tiimiga on liitunud Maaria Viirsalu, tema on see sõbralik hääl, kes vastab telefonile ning aitab vajadusel ka groominguruumis. 

Maaria endast: 

Koerad on ümbritsenud mind terve elu kuid aastal 2006 sain oma esimese bernhardiini. Sellest ajast peale olen aktiivselt tegelenud koerandusega. Aastal 2009 oli mul võimalus praktiseerida koerte 
hotellis/treeningkeskuses/salongis ning 2013ndal aastal töötasin Itaalias koerte treenerina/handlerina. Oman kennelit Dior Talent, kuhu hetkel kuuluvad pikakarvaline bernhardiin ning kaks vaaraokoera. Koerte kõrvalt tegelen lisaks ka fotograafiaga. 


 Minu moto on : “ See pole vaid töö. See on kirg, pühendumine ning kvaliteetaeg.

Kevadine karvahooldus koertele!

Kevad hakkab tasapisi kätte jõudma ning paljud koerad ajavad juba praegu karva. Kui ka sina pead oma koera järel tolmuimejaga käima, too ta meile! Me eemaldame lahtise karva, teeme talle ühe mõnusa pesu ning selle asemel, et kodus pidevalt koristada, jääb sul rohkem aega oma koeraga toredasti aega veeta!

Nüüd müügil bambusest Bass kraasid

Ainsana Eestis on meil müügil professionaalsed ning kõrgekvaliteedilised bambusest Bass kraasid Ameerikast.

Kui enamus poodides müüdavad kraasid kuluvad ruttu, ei eemalda karva tõhusalt ning lähevad kiiresti katki, siis Bass bambusest kraas on kerge, väga vastupidav ning tõhus enamuse koerte karva hooldamisel.

Meie salongis on need kraasid testitud samojeedide, alaska malamuutide, pürenee mäestikukoerte ning pürenee mastifi peal. Pärast paljusid suuremahulisi hoolduseid ning pusade eemaldamisi näeb kraas ikka välja nagu uus, ükski pii ei ole kadunud või rikutud. Meie salongis on saanud nendest kraasidest täiesti vaieldamatud lemmikud ning asendamatud abilised.


Saadaval suurused:
S 15.-
M 20.-

Meie salongi kliendil taas väga edukas näitusepäev! 

Õnnitleme pürenee mäestiku koera Echo de’Chien Biancat, kes võitis oma elu esimesel näitusel Tõu Parima kutsika tiitli! Bianca valmistati selleks näituseks ette meie salngis. Palju õnne omanik Merli Pavelsonile nign tema tublile tütrele Marleenile, kes Biancat ringis eitles, samuti Bianca kasvatajale Marion-Silvi Dienerile!

Meie salongi klientidel kaks väga edukat näitusepäeva!

Meil on väga hea meel, et meie salongi kliendid - borzoi Prada, huskyd Ice ja Mia ning samojeed Jasper esinesid Viimsi näitustel nii edukalt!

Prada oli laupäeval parim emane

Ice oli mõlemal päeval tõu parim ning rühmavõistlustel auhinnati laupäeval 4. ning pühapäeval 3, kohaga

Mia oli mõlemal päeval kauneim emane ning tõu parim veteran, kirsiks tordil valiti Mia kahel päeval järjest kogu näituse kauneimaks veteraniks!

Samojeed Jasper oli mõlemal päeval parim isane ning tuli Eesti Juunior Tsempioniks!

Palju õnne tublidele omanikele!

Kadi Koertesalongi avapidu!

19. juunil toimus meie salongi ametlik avamispidu. Me täname kõiki meie sõpru, toetajaid ja partnereid hubase ja meeleoluka õhtu eest!